Our History

Mila Size Plus

to sklep internetowy z odzieżą damską Plus Size. Znajdziesz tu mnóstwo modnych modeli – kolekcje ponad 300 najlepszych ubrań, najwyższa jakość oraz różnorodność stylizacji.

0

klientów

Zadowoleni klienci i stale się rozwijają...

Grudzień 2016

Nasza historia

Nasz sklep powstał z miłości do mody, ale nie tylko… pokazuje całą naszą historię – to, jak zmieniliśmy się na przestrzeni blisko 5 lat, ile pracy musieliśmy włożyć w to, by być dzisiaj tu, gdzie jesteśmy cały czas wierni naszej filozofii w zakresie zarządzania modą Plus Size. To jednak, na co stawiamy, to ciągły rozwój.

Długoletnie doświadczenie sprawiło, że sklep Mila Size Plus oferuje ubrania w większych rozmiarach zgodzie z najnowszymi trendami po przystępnych cenach.

Nasza oferta została skrupulatnie wyselekcjonowana. Staramy się wybrać taki asortyment, aby zadowolił wszystkie miłośniczki stylu Plus Size, nie tylko co do formy ale i jakości. Proponujemy unikatowe ubrania znanych polskich, tureckich marek będące gwarancją elegancji i dobrego gustu.

Wierzymy, że każda z Was znajdzie tu coś dla siebie. Życzymy aby nasza oferta sprawiła Wam przede wszystkim wiele radości!

Nasza Przyszłość

Szybki wzrost

Wiemy, że nie osiągnęliśmy jeszcze naszego celu i że jeszcze dużo pracy przed nami. Dlatego współpracujemy z partnerami, którzy są otwarci na wprowadzenie zmian prowadzących do lepszej przyszłości.

Nasze Wartości

Jesteśmy wierni od lat. To one pozwalają nam pamiętać o tym, co jest najważniejsze w naszej działalności.

Szybka Wysylka

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1 dnia roboczego

Bezpieczne Zakupy

Masz prawo do 14 dni na zwrot

Darmowa Dostawa

Wysyłka GRATIS dla zamówień powyżej 299 zł

Jesteśmy dumni

Nasze ambasadorki

którzy reprezentują nasz sklep Mila Size Plus. Pomost pomiędzy sklepom i konsumentami, który wspiera naszą obecność w Internecie.

Anna
Sława
Julia