Bluzki damskie eleganckie do pracy

79,00 

Bluzki damskie eleganckie do pracy z pewnością usatysfakcjonuje pań noszących rozmiary plus size. Przyjemna i miękka elegancka bluzka damska z krótkim rękawem. Ponadto wysoka zawartość wiskozy 95% i optymalne dopasowanie elastanu 5%.

Description

Bluzki damskie eleganckie do pracy z pewnością usatysfakcjonuje pań noszących rozmiary plus size. Po pierwsze przyjemna i miękka elegancka bluzka damska z krótkim rękawem. Ponadto wysoka zawartość wiskozy 95% i optymalne dopasowanie elastanu 5%. Zakładanie bluzki przez głowę ułatwia pęknięcie z tylu. Bluzki damskie eleganckie do pracy jeszcze bardziej wygodna, urocza w swojej prostocie, swobodna i kobieca. Lekki fason sprawia, ze bluzka z pewnością świetnie sprawdzi się w stylizacjach na co dzień. Przede wszystkim w zestawie ze spodniami na rożnego rodzaju kobiece stylizacji plus size. Swobodny krój pozwala nosić ją zarówno wypuszczoną na zewnątrz jak również wpuszczoną w spodnie lub spódnicę. Najbardziej godne uwagi na rozliczne codzienne okazje, do pracy jak też do bardziej eleganckich stylizacji.

WYMIARY PRODUKTU424446485052
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ120124126130136140
OBWÓD TALII116120124126132136
OBWÓD BIODRA120126128134136140
OBWÓD BICEPS383940424446
DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA686970717273

Modelka ma 178 cm wzrostu na co dzień nosi rozmiar 44
– Biust 106 cm
– Pas 101 cm
– Biodra 124 cm
Zdjęcia są naszego autorstwa 100% real-photo. Ponieważ z tego powodu nie zezwalamy na ich kopiowanie! Wszystkie produkty sprzedawane przez nas w sklepie internetowym przede wszystkim są dokładnie mierzone. W związku z tym wymiary zostają zdjęte z produktu ułożonego płasko na stole. Przy dokonywaniu pomiaru nie naciągamy produktu.
– Długość całkowitą produktu podajemy mierząc produkt wzdłuż linii pleców (bez uwzględnienia kołnierza).
– Biust mierzymy od pachy do pachy.
– Pas mierzymy poziomo w miejscu największego zwężenia produktu.
– Biodra mierzymy około 20 cm pod talią.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

42, 44, 46, 48, 50, 52

Bluzki dla puszystych starszych pan

Bluzki damskie eleganckie do pracy

Select Options
Wyczyść