Bluzki damskie na lato

79,00 

Bluzki damskie na lato uniwersalny model dla pań czy dziewczyn noszących rozmiar plus size. Po pierwsze fason bluzki ukrywający brzuszek, a ponadto pionowe linie optycznie wydłużą i wyszczuplą sylwetkę. Wysoka zawartość wiskozy 95% i optymalne dopasowanie elastanu 5%. Zakładanie bluzki przez głowę jeszcze bardziej ułatwia pęknięcie z tylu. Model uszyty z wysokojakościowej gładkiej i przyjemnej w dotyku tkaniny. 3/4 Rękaw. Lekki fason i przyjemna tkanina sprawia, ze bluzka świetnie sprawdzi się w stylizacjach na co dzień, a w zestawie ze spodniami na rożnego rodzaju kobiece stylizacji.

Description

Bluzki damskie na lato

uniwersalny model dla pań czy dziewczyn noszących rozmiar plus size. Po pierwsze fason bluzki ukrywający brzuszek, a ponadto

optycznie wydłużą i wyszczuplą sylwetkę.

Wysoka zawartość wiskozy 95% i optymalne dopasowanie elastanu 5%.
Zakładanie bluzki przez głowę jeszcze bardziej ułatwia pęknięcie z tylu. Model uszyty z wysokojakościowej gładkiej i przyjemnej w dotyku tkaniny. 3/4 Rękaw.

Lekki fason i przyjemna tkanina sprawia, ze bluzka świetnie sprawdzi się w stylizacjach na co dzień, a w zestawie ze spodniami na rożnego rodzaju kobiece stylizacji.

W szafie stylowej kobiety nie może zabraknąć eleganckich bluzek wizytowych, idealnych na wyjątkową okazję. Chcesz naprawdę ładnie się ubrać? Wybierz Bluzki damskie na lato!

WYMIARY PRODUKTU424446485052
DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA676768697172
DŁUGOŚĆ RĘKAWA424243434446
OBWÓD BICEPS384042434444
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ118122126130132136
OBWÓD TALII118122126130132136
OBWÓD BIODRA124126130134138142

Wymiary Modelki:
– Wzrost 178 cm.
– Biust 109 cm
– Pas 106 cm.
– Biodra 125 cm.
Zdjęcia są naszego autorstwa, 100% real-photo, przedstawiają sprzedawany produkt. Ponieważ z tego powodu nie zezwalamy na ich kopiowanie! Wszystkie produkty sprzedawane przez nas w sklepie internetowym przede wszystkim są dokładnie mierzone. Wymiary zostają zdjęte z produktu ułożonego płasko na stole. W związku z tym przy dokonywaniu pomiaru nie naciągamy produktu.

– Długość całkowitą produktu podajemy mierząc produkt wzdłuż linii pleców (bez uwzględnienia kołnierza).
– Biust mierzymy od pachy do pachy.
– Pas mierzymy poziomo w miejscu największego zwężenia produktu.
– Biodra mierzymy około 20 cm pod talią.
– Długość rękawa mierzymy od ramion do końca rękawa (z uwzględnieniem mankietów).

Informacje dodatkowe

Rozmiar

42, 44, 46, 50, 52

Zwiewne bluzeczki na lato

Bluzki damskie na lato

Select Options
Wyczyść