Bluzki damskie wizytowe dla puszystych

Bluzki damskie wizytowe dla puszystych. Po pierwsze idealny krój i modny fason dla Pań Size Plus. W swojej prostocie wygodna i kobieca. Lekki fason i przyjemna tkanina sprawia, ze bluzka z pewnością świetnie sprawdzi się do bardziej eleganckich stylizacji.

Description

Bluzki damskie wizytowe dla puszystych. Po pierwsze idealny krój i modny fason dla Pań Size Plus. W swojej prostocie wygodna i kobieca. Lekki fason i przyjemna tkanina sprawia, ze bluzka z pewnością świetnie sprawdzi się do bardziej eleganckich stylizacji. Ponadto swobodny krój pozwala nosić ją zarówno wypuszczoną na zewnątrz, jak i wpuszczoną w spodnie.
Po drugie przemiła w dotyku i miękka bluzka z 3/4 rękawem i wiązaniem na dole. Estetycznie wykonany z dobrej jakości materiału – wysoka zawartość wiskozy 95% i optymalne dopasowanie elastanu 5%. Zakładanie bluzki przez głowę ułatwia pęknięcie z tylu.
Najbardziej godne uwagi Bluzki damskie wizytowe dla puszystych.

WYMIARY PRODUKTU424446485052
DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA676768697172
DŁUGOŚĆ RĘKAWA424243434446
OBWÓD BICEPS384042434444
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ118122126130132136
OBWÓD TALII118122126130132136
OBWÓD BIODRA124126130134138142

Modelka ma 178 cm wzrostu na co dzień nosi rozmiar 44
– Biust 106 cm
– Pas 101 cm
– Biodra 124 cm
Zdjęcia są naszego autorstwa, 100% real-photo. Ponieważ z tego powodu nie zezwalamy na ich kopiowanie! Wszystkie produkty sprzedawane przez nas w sklepie internetowym przede wszystkim są dokładnie mierzone. Wymiary zostają zdjęte z produktu ułożonego płasko na stole. W związku z tym przy dokonywaniu pomiaru nie naciągamy produktu.

– Długość całkowitą produktu podajemy mierząc produkt wzdłuż linii pleców (bez uwzględnienia kołnierza).
– Biust mierzymy od pachy do pachy.
– Pas mierzymy poziomo w miejscu największego zwężenia produktu.
– Biodra mierzymy około 20 cm pod talią.

Dodatkowe informacje

Rozmiar

50, 52

Eleganckie bluzki wieczorowe dla puszystych

Bluzki damskie wizytowe dla puszystych

Select Options

Tego produktu nie ma na stanie i jest niedostępny.