Elegancka bluzka dla puszystych

69,00  79,00 

-13% Off

Elegancka bluzka dla puszystych z pewnością usatysfakcjonuje pań noszących rozmiary plus size. Przyjemna i miękka lejąca bluzka z 3/4 rękawem. Wysoka zawartość wiskozy 95% i optymalne dopasowanie elastanu 5%. Ponadto Elegancka bluzka dla puszystych rozszerzana na dole. Zakładanie bluzki przez głowę ułatwia pęknięcie z tylu, zapinane na jeden guzik. Jeszcze bardziej wygodna, urocza w swojej prostocie, swobodna i kobieca

Description

Elegancka bluzka dla puszystych z pewnością usatysfakcjonuje pań noszących rozmiary plus size. Przyjemna i miękka lejąca bluzka z 3/4 rękawem. Wysoka zawartość wiskozy 95% i optymalne dopasowanie elastanu 5%. Ponadto Elegancka bluzka dla puszystych rozszerzana na dole. Zakładanie bluzki przez głowę ułatwia pęknięcie z tylu, zapinane na jeden guzik. Jeszcze bardziej wygodna, urocza w swojej prostocie, swobodna i kobieca. Model wykonany z wzorzystej tkaniny. Lekki fason i przyjemna tkanina sprawia, ze bluzka z pewnością świetnie sprawdzi się w stylizacjach na co dzień. Przede wszystkim w zestawie ze spodniami na rożnego rodzaju kobiece stylizacji plus size. Swobodny krój pozwala nosić ją zarówno wypuszczoną na zewnątrz jak również wpuszczoną w spodnie lub spódnicę. Najbardziej godne uwagi na rozliczne codzienne okazje, do pracy jak też do bardziej eleganckich stylizacji.

WYMIARY PRODUKTU424446485052
DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA676768697172
DŁUGOŚĆ RĘKAWA424243434446
OBWÓD BICEPS384042434444
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ118122126130132136
OBWÓD TALII118122126130132136
OBWÓD BIODRA124126130134138142

Modelka ma 178 cm wzrostu na co dzień nosi rozmiar 44
Wymiary Modelki:
– Biust 106 cm
– Pas 101 cm
– Biodra 124 cm
Zdjęcia są naszego autorstwa, 100% real-photo. Ponieważ z tego powodu nie zezwalamy na ich kopiowanie! Wszystkie produkty sprzedawane przez nas w sklepie internetowym przede wszystkim są dokładnie mierzone. Wymiary zostają zdjęte z produktu ułożonego płasko na stole. W związku z tym przy dokonywaniu pomiaru nie naciągamy produktu.

– Długość całkowitą produktu podajemy mierząc produkt wzdłuż linii pleców (bez uwzględnienia kołnierza).
– Biust mierzymy od pachy do pachy.
– Pas mierzymy poziomo w miejscu największego zwężenia produktu.
– Biodra mierzymy około 20 cm pod talią.
– Długość rękawa mierzymy od ramion do końca rękawa (z uwzględnieniem mankietów).

Dodatkowe informacje

Rozmiar

44, 50, 52

Elegancka bluzka dla puszystych

Elegancka bluzka dla puszystych

Select Options
Wyczyść