Eleganckie bluzki damskie dla puszystych

89,00 

Trudno sobie wyobrazić kobiecą szafę bez nich. Eleganckie bluzki damskie dla puszystych

z pewnością mogą w kilka chwil nadać odmienny charakter różnym zestawieniom.

Wyczyść

Description

Eleganckie bluzki damskie dla puszystych

Trudno sobie wyobrazić kobiecą szafę bez nich. Eleganckie bluzki damskie dla puszystych

z pewnością mogą w kilka chwil nadać odmienny charakter różnym zestawieniom.

Skład: 95% Wiskoza, 5% Elastan

WYMIARY PRODUKTU505254565860
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ, cm136140144148152156
OBWÓD TALII, cm140144148152156160
OBWÓD BIODRA, cm144150154158164168
OBWÓD BICEPS, cm485052545758
DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA, cm757677787980

Po pierwsze to wymarzona propozycja, w interesujący sposób łącząca kobiecość i modę. Po drugie lekki fason sprawdzą się podczas większych wyjść takich jak bankiety, wyjścia do teatru czy randki.

Połączenie klasyki i sportu

Chcesz wyglądać szykownie i elegancko, ale jednocześnie zapewnić sobie swobodę ruchów i wygodę? Kup eleganckie bluzki damskie dla puszystych!

Przede wszystkim połączenie granatu oraz bieli, znajdujące odbicie w kolekcjach letnich ubrań. To doskonała propozycja dla kobiet w każdym wieku nie tylko na czas lata.

Niewątpliwie falbanki potrafią połączyć dziewczęcy urok z kobiecą pewnością siebie!

To szykowny element kobiecej garderoby. Ubrania z takim elementem to przede wszystkim must have sezonu!

Zakładanie bluzki przez głowę ułatwia pęknięcie z tylu. Ponadto wysoka zawartość wiskozy 95% i optymalne dopasowanie elastanu 5%.
Jeżeli szukasz eleganckie bluzki damskie dla puszystych, którzy robią wrażenie – równocześnie cały czas pozostają w dobrym guście?

Czas najwyższy…!

Wszystkie rzeczy są to pojedyncze modele, które na pewno się nie powtórzą. Posiadamy tylko po kilka sztuk z modelu. Rzeczy są bardzo oryginalne i niespotykane, świetne gatunkowo.
Modelka ma 178 cm wzrostu
– Biust 106 cm
– Pas 101 cm
– Biodra 124 cm
Zdjęcia są naszego autorstwa, 100% real-photo. Ponieważ z tego powodu nie zezwalamy na ich kopiowanie! Produkty są dokładnie mierzone. Wymiary zostają zdjęte z produktu ułożonego na płasko.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

52, 56, 58, 60

Eleganckie bluzki dla puszystych

Eleganckie bluzki damskie dla puszystych

Select Options
Wyczyść