Kurtki jeansowe damskie PLUS SIZE

Kurtki jeansowe damskie PLUS SIZE to element garderoby, który każda z nas powinna mieć w swoje szafie. Po pierwsze idealna do spódnic, bluzek i sukienek. Po drugie pomoże skomponować stylizacje plus size z nutą elegancji.

Description

Kurtki jeansowe damskie PLUS SIZE

to element garderoby, który każda z nas powinna mieć w swoje szafie. Po pierwsze idealna do spódnic, bluzek i sukienek. Po drugie pomoże skomponować stylizacje plus size z nutą elegancji. W związku z tym to coś więcej niż tylko wygoda. Model spełni swoje zadanie jako przytulne okrycie wierzchnie na co dzień, który często widać na ulicach od wiosny po późną jesień. Kup już dziś! Jeans nigdy nie wychodzi z mody, ubierają się w niego wszystkie gwiazdy na całym świecie. Całość jest swobodna i komfortowa, ma praktyczne kieszenie. Z pewnością, jedyny modny model już od kilku sezonów – Kurtki jeansowe damskie PLUS SIZE

 

WYMIARY PRODUKTU464850525456
DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA757778798081
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ, do … cm110120126134140146
OBWÓD TALII, do … cm116126132140146152
OBWÓD BIODRA, do … cm124134140146152158
BICEPS, do … cm404244464850

Modelka ma 178 cm wzrostu na co dzień  nosi rozmiar 46
– Biust 109 cm
– Pas 108 cm
– Biodra 125 cm
Zdjęcia są naszego autorstwa, 100% real-photo przedstawiają sprzedawany produkt. Ponieważ z tego powodu nie zezwalamy na ich kopiowanie! Wszystkie produkty przede wszystkim są dokładnie mierzone. Wymiary zostają zdjęte z produktu ułożonego płasko na stole. W związku z tym przy dokonywaniu pomiaru nie naciągamy produktu.

– Długość całkowitą produktu podajemy mierząc produkt wzdłuż linii pleców (bez uwzględnienia kołnierza).
– Biust mierzymy od pachy do pachy.
– Pas mierzymy poziomo w miejscu największego zwężenia produktu.

Informacje dodatkowe

Rozmiar

2, 3, 4, 5

Kurtki jeansowe dla puszystych

Kurtki jeansowe damskie PLUS SIZE

Select Options

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.