Filtry
Done

  Active Filters

  Filter by Category

  Filter by Color

  Filter by Size

  Filter by Price


  Min Price:

  Max Price:

Kurtka jeansowa z nadrukiem

Kurtka jeansowa z nadrukiem to absolutny must have w damskiej garderobie. Doskonale sprawdzi się latem i wiosną, nie oznacza to jednak, że nie założysz jej jesienią i zimą. Kurtka jeansowa to zdecydowanie jeden z tych elementów damskiej garderoby, który

po prostu musisz mieć!

Jeżeli do tej pory nie znalazła miejsca w Twojej szafie, najwyższy czas to zmienić! Katana powraca do łask każdego sezonu, nie inaczej jest w 2020/2021 roku. Zastanawiasz się, co założyć do damskiej kurtki? Gwarantujemy, że będzie pasowała niemal do wszystkich ubrań z Twojej garderoby. I w tym tkwi sekret ponadczasowych denimowych kurtek! Dobrze wyglądający materiał i modny krój sprawiają, że ubranie jest doskonałe do wielu stylizacji. Kurtki wyglądają świetnie w połączeniu z jeansami, spodniami, spódnicami, ale także sukienkami.

Ubrania jeansowe są zawsze modne i jesteśmy pewne, że nie przestaną takie być.

Jakie modele warto wybierać? Stawiamy na katany o nieco dłuższym kroju, tuż za biodro. Dobrze prezentują się również krótkie modele o pudełkowym kształcie. Klasycznym rozwiązaniem są oczywiście modele ciemnoniebieskie. Jeśli chodzi o ozdoby, warto wybierać modele z ćwiekami czy przetarciami.