Filtry
Done

  Active Filters

  Filter by Category

  Filter by Color

  Filter by Size

  Filter by Price


  Min Price:

  Max Price:

Sukienki koktajlowe

Znalezienie koktajlowej sukienki, idealnej na wyjątkowe uroczystości, to nie lada wyzwanie. Sukienki koktajlowe powinny one spełniać podstawowe zasady dress code’u, pasować do sylwetki i być dobrana stosownie do okazji.

Elegancka sukienka

przede wszystkim powinna być wygodna i komfortowa. Warto zwrócić uwagę, czy wybrany przez nas model posiada modelujące zaszewki. Dzięki nim całość dopasowuje się zgrabnie do sylwetki.

Wiele kobiet sądzi, że koktajlowe sukienki noszone są jedynie

na wyjątkowe okazje

Ale odpowiednio wybrana sukienka może stać się bazą do tworzenia wyjściowych looków, do pracy z żakietem, jak również z powodzeniem sprawdzi się na mniej oficjalnych wydarzeniach, które również wymagają eleganckiego ubioru.

Głębokie dekolty

z tyłu i z przodu oraz wycięcia pod pachami czy w talii nie wyglądają stylowo.
Sukienka wizytowa nie powinna być zbyt strojna. Natomiast bogato zdobione suknie nadają się na bal maskowy. Niewątpliwie powinna być uszyta z tkaniny miękko układającej się na sylwetce. Pasująca do sylwetki, podkreślająca atuty figury

nadają wyjątkowego charakteru.

Sprawdza się w wielu okazjach zarówno tych wyjściowych, jak i bardziej codziennych. Klasyczne proste modele sukienek lub te z tiulowymi, cekinowymi i koronkowymi wstawkami

zwracają uwagę!