Filtry
Done

  Active Filters

  Filter by Category

  Filter by Color

  Filter by Size

  Filter by Price


  Min Price:

  Max Price:

Tuniki dla puszystych na lato

Lato okazja na zmiany w garderobie – do gry wchodzą lekkie przewiewne tkaniny, kobiece fasony XXL, Tuniki dla puszystych. Latem nawet w modzie plus size można sobie pozwolić na przyjazne kreacje.

Lubimy kolory kojarzące się z dojrzałymi owocami oraz rozwijającą się naturą.

Od lat wzorem, jaki pojawia się na letnich tunikach w dużych rozmiarach, są kwiaty. Lekkie materiały i piękne kolory pozwalają dzięki dodatkom doskonale ubrać się na każdą okazję. Klientki często pytają nas

jakie ubrania zabrać na urlop

postanowiłam więc zająć się tą sprawą… Garderoba na urlop powinna składać się z rzeczy wygodnych i uniwersalnych. Dobrze też będzie, jeśli będą praktyczne, niewymagające prasowania i przede wszystkim będziemy czuły się dobrze – komfortowo i bezpiecznie. Na co dzień sprawdzają się na przykład wygodne baleriny, sandałki lub tenisówki.

Lekkie tuniki plus size świetnie wpisują się w modę.

Tuniki dla puszystych na lato nie poddają się również okazjonalnym modom. Wykonane z przyjemnych dla ciała materiałów dbają o komfort termiczny. Warto na wakacyjne miesiące mieć

sukienki, tuniki, żakiety, spodnie i bluzki XXL.

Doskonałej jakości rzeczy pozwalają połączyć kolejne elementy ze sobą, by stworzyć oryginalne i wygodne stylizacje na lato w dużych rozmiarach.

Z przyjemnością przedstawiam wszystkim Klientkom ubrania z naszego sklepu.