Filtry
Done

  Active Filters

  Filter by Category

  Filter by Color

  Filter by Size

  Filter by Price


  Min Price:

  Max Price:

Tuniki duze rozmiary na co dzien

Tuniki są takie ubrania, które większości z nas przydadzą się w codziennym życiu – Tuniki duze rozmiary na co dzien. Size Plus nie oznaczają, że powinnyśmy ubierać się tak samo, ale

każda z nas powinna mieć możliwość zbudowania sobie podstawowej garderoby.

Elementy te będą się różniły w zależności od naszych upodobań, stylu życia, czy figury. Są jednak takie ubrania, które sprawdzą niemal w każdej szafie.
Tuniki damskie w dużych rozmiarach plus size dla puszystych mogą być skomponowane ze spodniami lub w przypadku dłuższych modeli, występować solo. Jest to oczywiste tym bardziej, że pod tą kategorią kryją się ubrania praktycznie na każdą okazję. Zestaw pozwoli

odpowiednio zbudować proporcje sylwetki plus size i nieco je zrównoważyć.

Na przykładach tunik size plus, które aktualnie mamy w ofercie naszego sklepu www.milasizeplus.pl , chcemy pokazać, kilka podstawowych zastosowań, jakie mają tuniki.

Tuniki duze rozmiary – tuniki koszulowe

Idealne rozwiązanie, gdy nie mamy ochoty na wkładanie dopasowanej koszuli, w której będzie nam zbyt ciepło. Jeśli tylko nasz strój nie musi spełniać wymagań formalnego ubioru. Takie tuniki sprawdzi się zarówno u młodych, jak i dojrzałych pań plus size.